Dobrze ubrany pies rasowy

Moda na posiadanie zwierząt rasowych trwa od zarania dziejów. Od setek lat rasowe psy i koty towarzyszyły różnej rangi królom i władcom, najczęściej podczas polowań, bo tam ich wszędobylska natura sprawdzała się najlepiej.

Gatunków i podgatunków psów albo kotów jest mnóstwo, jednak co kilka lat panuje moda na inną rasę. Na pytanie, czy fakt posiadania kota albo psa można traktować w kategorii mody każdy z nas musi odpowiedzieć sobie sam, bowiem każdy kieruje się w życiu innymi zasadami moralnymi czy etycznymi.

Przeciętny człowiek chcąc upodobnić się do swojej ulubionej aktorki czy ulubionego aktora chce mieć psa takiej samej rasy co właśnie owa aktorka czy ów aktor. Dlatego tak modne w ostatnim czasie było posiadanie tak zwanych psów miniaturek, które ze względu na ich niewielkie rozmiary można było nosić w damskiej torebce.

Niedawno też przeciętny Kowalski zapragnął mieć pod swoim dachem labradora, bowiem są to psy, które czesto występują w telewizyjnych reklamach. Pamiętajmy jednak o tym, że psy to przede wszystkim żywe istoty.

bengale koty